Zamieszanie w szatni w Hiszpanii

Hiszpańskie media wskazały na to Lopetji zdecydował się przejść do Koszulki Piłkarskie Realu Madryt na początku Mistrzostw Świata. Osłabiło to jego pozycję lidera hiszpańskiej drużyny narodowej. Jednocześnie sprawiło, że reprezentacja narodowa, która początkowo miała oznaki separacji, była jeszcze bardziej niestabilna.

Real Madryt nagle ogłosił, że Lope Teji będzie służyć jako trener drużyny. To wywołało wielki szok. Hiszpańska stacja radiowa to ujawniła Po wiadomościach o nowościach prezes hiszpańskiego związku piłkarskiego Rubiyares Nawet rozważ natychmiastowe odwołanie Lope Teji. I hiszpańskie media również to podkreśliły Real Madryt nagle ogłosił, że Lope Teji służy jako trener drużyny. Hiszpańska drużyna narodowa eksplodowała. Pod Lope Teji, Reprezentacja Hiszpanii wykazała oznaki poprawy. Jednak teraz postanowił anulować umowę z drużyną narodową.

W przypadku zbliżających się Mistrzostw Świata, Koszulka Hiszpania Federacja Piłki Nożnej uważa ruch Lopetji za zdradę. Obawiają się, że wpłynie to również na reprezentację Hiszpanii. Manu Carreno ujawnił: "Jeśli powiesz, że Real Madryt nie jest autentyczny, Naropetti jest jeszcze gorszy. Jego decyzja wywołała bazę szkoleniową drużyny narodowej Hiszpanii. "

Facebook留言板

您可能有興趣

  • 最近很煩 最近很煩
    今天早上(還躺在床上睡覺的)突然對我說:「反正九月也剩下幾天,這禮 拜下班後可以在娘家吃飯,但是不要待太久,趕快回家」…
    ni730508 2018-09-25 11:36:00
  • 搬屋工人保險的類型 搬屋工人保險的類型
    搬屋工人通常為意外的家庭相關事件提供安全網。保險事故可能包括平凡的管道系統損壞或壯觀的事件,如客廳裡的失控車輛。房主保險…
    kitlok 2018-09-23 17:22:00